RU

Нардепи мають намір "провідати" Луценка у СІЗО

29.12.2010, 10:54
Нардепи мають намір
4a699a1b1041dc5c872849bf855bf0c7.jpg

Нардепи мають намір "провідати" Луценка у СІЗО
Народні депутати від НУНС сьогодні спробують "провідати" Юрія Луценка (на фото) в Лук’янівському СІЗО. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив нардеп Юрій Гримчак.

"Гадаю, ми спробуємо все ж таки відвідати Лук’янівське СІЗО, зустрітися з Юрієм Луценком", - сказав він.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи мають депутати таке право, Ю.Гримчак зазначив: "Народні депутати на всій території України навіть на режимні об'єкти можуть заходити без пропусків... Навіть в СІЗО, які проблеми?"

Щоправда, при цьому Ю.Гримчак додав: "Наскільки це буде можливим на ділі, ми спробуємо з'ясувати".

Крім того, нашоукраїнці ще раз спробують взяти Ю.Луценка "на поруки". "Йдуть новорічні свята... Будемо звертатися до суду, щоб він виніс відповідне рішення, і до слідчого. В усі можливі й неможливі інстанції будемо звертатися... Фактично на Новий рік все одно ніякі слідчі дії не проводяться. Але, чесно кажучи, я мало в це вірю, не та влада зараз", - підкреслив нардеп.

За його словами, для цього є всі юридичні підстави: "Луценка затримали в рамках відновленого досудового слідства, а головна претензія - що він не так швидко знайомиться з матеріалами справи. Хоча з точки зору формальності треба сказати, що після того, як досудове слідство відновлено, обвинувачений не має права з ним знайомитися. Така колізія".

Нагадаємо, в понеділок Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про застосування до Ю.Луценка запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою терміном на два місяці. Учора Ю.Луценко переведений до Лук’янівського СІЗО. За словами Ю.Гримчака, Ю.Луценка утримують в камері, розрахованій на трьох людей. "Ми спілкувалися з омбудсманом Ніною Іванівною Карпачовою, яка була сьогодні в Лук’янівському СІЗО. Вона зустрічалася з Луценком. Він утримується в камері на трьох. Там один колишній прокурорський і один колишній міліцейський працівник. За її словами, більш-менш нормальні умови утримання, жодних загроз немає... Луценко почувається добре, навіть виявляє почуття гумору", - зазначив Ю.Гримчак.

Юрій Луценко: біографія і підбірка новин>>>

Валерія КОНДРАТОВА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини