RU

Нардепам зніматимуть частину зарплати за прогули - Парубій

25.04.2016, 11:19
Нардепам зніматимуть частину зарплати за прогули - Парубій - Фото
Андрій Парубій
Народним депутатам за прогули будуть знімати частину заробітної плати. Про це в ефірі телеканалу  Інтер заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Була така форма, і я думаю, що її доведеться відновлювати за неучасть у пленарних засіданнях, буде зніматися частина заробітної плати з народних депутатів. Ця форма була у нас, вона не нова і проста", - зазначив Парубій.

Він підкреслив, що "доведеться відновити цю норму для того, щоб депутат відчував не тільки моральний дискомфорт, але матеріал, що він не відвідує без поважних причин сесію Верховної Ради".

За словами спікера Ради, він буде вести також особисті бесіди за невідвідування пленарних засідань. "Я буду пропонувати ряд заходів з цього приводу, починаючи з того, що буду вести індивідуальні бесіди з депутатами, які за статистикою найчастіше не ходять на сесію. Я буду публікувати прізвища цих депутатів, які не відвідують сесії", - підкреслив він.

Президент України Петро Порошенко  ініціював створення Конституційної комісії, яка розгляне питання про дострокове припинення повноважень народного депутата в разі його відсутності без поважних причин на трьох пленарних засіданнях Верховної Ради.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини