RU

Нардеп Матчук здає мандат, його місце займе брат Луценка

03.07.2012, 11:22
Нардеп Матчук здає мандат, його місце займе брат Луценка - Фото
Віктор Матчук і Сергій Луценко
Депутат від НУНС Віктор Матчук склав депутатські повноваження. За те, щоб задовольнити відповідну заяву Матчука, минаючи парламентські формальності, сьогодні проголосувало 298 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Матчук пояснив своє рішення покинути парламент тим, що припинив членство в партії Наша Україна, за списком якої був обраний. Матчук зазначив, що його заяву має попередньо розглянути регламентний комітет, однак він просить депутатів взяти до уваги те, що він "живий, здоровий і без примусу" просить своїх колег підтримати його заяву.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин також попросив депутатів підтримати "таку принципову і благородну позицію депутата Матчука".

Це другий випадок добровільного складання депутатських повноважень в Раді - першим був Святослав Вакарчук.

Новим депутатом від НУНС може стати Сергій Луценко, брат ув'язненого екс-міністра Юрія Луценка. Про те, що він знаходиться наступним у списку виборчого блоку, журналістам повідомив сам Матчук, який склав сьогодні депутатські повноваження. "Якщо я не помиляюся, це Сергій Луценко", - сказав він. Матчук негативно відповів на питання, чи пов'язано його рішення з судовим процесом над Юрієм Луценком. За його словами, якби це могло якимось чином допомогти Юрію Луценку, свій мандат склав би хто-небудь з Народної самооборони.

Нагадаємо, Матчук вступив в партію НУНС в 2005 році, взимку 2010-го пішов з посади голови Рівненської ОДА і прийняв присягу депутата. Ряди НУНС в парламенті поповнив замість померлого депутата Івана Сподаренка.

Досьє на Віктора Матчука
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини