RU

Нардеп Слуги народу - журналісту: Хто ви така, щоб перевіряти?

20.09.2019, 13:03
Нардеп Слуги народу - журналісту: Хто ви така, щоб перевіряти? - Фото
Микола Тищенко (фото - скріншот відео)

Народний депутат від Слуги народу  Микола Тищенко відмовився відповідати на питання і порадив журналісту "попити води". Про це повідомляє Twitter Радіо Свобода.

"Слуги народу Микола Тищенко та Артем Культенко, здається, не люблять відповідати на питання журналістів Радіо Свобода", - наголошується в повідомленні.

Журналіст запитала їх, хто зараз очолює МОЗ. "Дівчина, Ви сьогодні це питання задавали 50 раз всім нашим колегам, навіщо Ви це робите, яка Ваша мета?" - сказав Культенко.

Журналіст пояснила, що багато хто звинувачує нардепів Слуги народу в тому, що вони голосують, але не читають закони, нагадавши про недавнє голосування за кандидатуру голови МОЗ.

"Попийте водички, вам корисно", - сказав Тищенко.

Культенко зазначив, що "з радістю давав би коментарі журналістам", однак він нібито не розуміє, навіщо йому задають такі питання.

У відповідь журналістка ще раз пояснила, що громадськість звинувачує "слуг народу" в тому, що багато хто не читає законопроекти, за які голосують, саме тому вона перевіряє.

"А хто ви така, щоб мене перевіряти? Ну, хто ви? Мій батько або моя дружина?" - сказав Тищенко.

Журналіст відреагувала і сказала, що вона представник ЗМІ, а завдання ЗМІ полягає в тому, щоб контролювати владу.

  • 16 вересня голова ОП Андрій Богдан звинуватив ЗМІ в корумпованості і в тому, що частина журналістського середовища не відповідає стандартам журналістської етики.

Читайте також: У Слузі народу є божевільні, психічно хворі - Богдан

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини