Нардеп розповів, що чекає ув'язнених, якщо скасують статтю Тимошенко

30.09.2011, 17:32

Скасування статті 365 Кримінального кодексу України не спричинить масового звільнення в'язнів. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний де

Скасування статті 365 Кримінального кодексу України не спричинить масового звільнення в'язнів. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції НУНС, лідер Партії захисників вітчизни Юрій Кармазін.

Так, зі слів нардепа, у разі скасування парламентом статті 365 КК, яку інкримінують колишньому прем'єр-міністру Юлії Тимошенко, ті, хто звинувачується по цій статті, а також ті, хто вже отримав вирок по цій статті, будуть вважатися несудимими і відпущені на волю.

Разом з тим, з його слів, масового звільнення в'язнів чекати не варто. "Як правило, 365-ої (статті, - ред.) окремо від інших злочинів не буває, а йде в сукупності з іншими статтями", - зазначив політик.

При цьому він наголосив, що не вірить в те, що депутати погодяться вилучити статтю з КК.

Нагадаємо, прокуратура просить для екс-прем'єра Тимошенко сім років в'язниці. Обвинувачення просить визнати Тимошенко винною в здійсненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 365 КК України ("перевищення влади або службових повноважень").

Раніше депутати внесли до парламенту законопроект, яким запропонували вилучити ст. 365 з Кримінального кодексу, назвавши її політичною.

Юрій Кармазін: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий