RU

Наливайченко готовий йти на допит - каже, що приховувати нічого

06.09.2013, 11:39
Наливайченко готовий йти на допит - каже, що приховувати нічого - Фото
Валентин Наливайченко
Ударівець Валентин Наливайченко стверджує, що на посаді голови СБУ діяв законно, і готовий давати свідчення правоохоронним органам. Про це він повідомив сьогодні в коментарі журналістам.

На питання, чи готовий він давати свідчення у справі, Наливайченко відповів ствердно. "Якщо викличуть - я готовий приходити і відповідально говорити про все, що я робив. Скрізь стоять мої особисті підписи" , - сказав колишній голова Служби безпеки України, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Більше того, більшість керівників Генеральної прокуратури були надзирающими прокурорами за діяльністю СБУ в той час. Це дуже важливе правове обставина... Тоді законодавство передбачало, що нагляд за діяльністю СБУ здійснює профільний заступник генерального прокурора. Один з таких заступників зараз публічно виступив. Тоді було повне співпраця і відкритість" , - додав Наливайченко.

Нагадаємо, екс-голову СБУ Наливайченка підозрюють у розголошенні секретних відомостей і передачі конфіденційних даних іноземцям. Про це заявив перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.

"Зокрема, перевіряється інформація, надана народними депутатами, про те, що пан Наливайченко виділив співробітникам ЦРУ кабінет на Володимирській (у будівлі СБУ) і дав їм можливість ознайомитися з секретними документами. При цьому жоден з іноземних фахівців допуску для такої роботи офіційно не отримував. Йде збір даних, допитуються інші співробітники СБУ, проводяться експертизи" , - пояснив він.

Валентин Наливайченко очолював СБУ з березня 2009 року по березень 2010 року. До цього, з кінця 2006 року, керував Службою безпеки з приставкою "в.о."

Досьє на Валентина Наливайченка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини