RU

Наливайченко вчора бачив, але не затримав Дурдинця

29.05.2009, 12:44

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко спростовує інформацію про те, що заступник глави СБУ Тиберій Дурдинець перебуває за кордоном. Про це він заявив журналістам сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Наливайченко наголосив: "Вчора Дурдинець підписував у мене один з документів, необхідний для того, щоб представити його в Генеральну прокуратуру в рамках розслідування кримінальної справи. Всі свідчення, які можуть давати посадові особи у Службі безпеки, надаються".

В.Наливайченко запевнив, що після виходу з лікарняного Т.Дурдинець також дасть свідчення в рамках пов'язаної з ним кримінальної справи.

Нагадаємо, виконувач обов'язків Генерального прокурора України Сергій Винокуров стверджує, що заступник глави СБУ Т.Дурдинець, якого оголошено у розшук, вже перебуває за кордоном. "За попередніми даними, ми знаємо, де він перебуває, приблизно знаємо. За даними, які нам говорять, начебто за кордоном", - зокрема, сказав С.Винокуров.

Відповідаючи на питання, чи дійсно органи внутрішніх справ, яким доручено розшук, шукають Т.Дурдинца, він відповів: "Звичайно, шукають". За словами виконувача обов'язків Генерального прокурора України, Т.Дурдинця цілком реально "дістати з-за кордону".

19 травня українське бюро Інтерполу оголосило Т.Дурдинця у міжнародний розшук.

До цього Печерський райсуд Києва видав санкцію на затримання заступника глави Служби безпеки України Т.Дурдинця. Іншою своєю постановою Печерський суд дозволив провести обшуки в службовому кабінеті Т.Дурдинця і в його помешканні в Ужгороді. Постанову було прийнято за поданням Генеральної прокуратури в рамках розслідування кримінальної справи за фактом невиконання судового рішення, порушення незаконних кримінальних справ і незаконного призначення Т.Дурдинця на посаду заступника глави СБУ.

Валентин Наливайченко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини