RU

Наливайченко розповів, як СБУ і ЧФ розбиралися з "невідомою торпедою" в Криму

15.06.2009, 13:30

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко розповів про те, як минулого року СБУ, спільно з військовими Чорноморського Флоту Російської Федерації, "тихо вирішили проблему" появи біля узбережжя Криму "торпеди невідомого походження".

Як повідомляє прес-служба СБУ, В.Наливайченко, відповідаючи на питання про те, чи багато клопотів спричиняє СБУ базування російського флоту, сказав: "Чому? У нас є базовий договір, двосторонні угоди про базування флоту - українські державні відомства керуються цими документами. Оренда об'єктів і інфраструктури, екологічні і економічні питання, процедура узгодження пересування кораблів - все це врегульоване документами, які чітко визначають виконавців. СБУ в кожному питанні має свою сферу відповідальності". Ось конкретний приклад: минулого року на узбережжі Криму було виявлено сучасну військову торпеду невідомого походження. Ми відразу ж вийшли на контакт з російськими військовими на нашій території, спільно професійно і тихо вирішили проблему.

"Наша частина роботи - це щоденне забезпечення безпеки як військової бази, так і наших громадян", - наголосив голова СБУ.

Валентин Наливайченко: біографія і добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини