RU

Надія Савченко підписала присягу депутата в СІЗО

27.11.2014, 10:50
Надія Савченко підписала присягу депутата в СІЗО - Фото
Надія Савченко

У зв'язку з протиправним перебуванням обраної народним депутатом Надії Савченко в СІЗО в Російській Федерації, текст її присяги, написаний у присутності адвоката, був виведений на табло в сесійній залі Ради.

"Керуючись принципом верховенства права, підготовчою депутатською групою було прийнято рішення на електронне табло вивести текст присяги Надії Савченко, оскільки за існуючих сьогодні обставин це є єдино можливий спосіб підтвердження прийняття присяги з тим, щоб вступити на посаду народного депутата України", - сказав Турчинов, слова якого наводить кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ.

Надія Савченко підписала присягу депутата в СІЗО

Після цього він оголосив перерву до 12:00 з тим, щоб депутати здали підписані ними тексти присяги в апарат Верховної Ради, після чого вони зможуть отримати картки для голосування.

Нагадаємо, що Савченко насильно утримується в Росії після викрадення. Вона звинувачується в причетності до вбивства двох журналістів ВГТРК, загиблих в червні в ході російської агресії в Донбасі. На час слідства вона арештована до 13 лютого 2015 року.

Всі звинувачення Савченко категорично відкидає. На виборах до Верховної Ради України вона була обрана депутатом від партії Юлії Тимошенко Батьківщина. МЗС України наполягає, що Савченко утримують незаконно. Звільнити громадянку України закликають до ЄС та США.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини