RU

Начальник колонії Тимошенко подав у відставку

28.09.2012, 18:00
Начальник колонії Тимошенко подав у відставку - Фото
Іван Первушкін (Фото - most-harkov.info)
Начальник Качанівської виправної колонії в Харкові, полковник внутрішньої служби Іван Первушкін подав рапорт у зв'язку з виходом на пенсію. Рапорт був задоволений в середині вересня. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Управління пенітенціарної служби в Харківській області.

Як відомо, у Качанівській колонії з кінця 2011 року відбуває покарання екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, яка з травня 2012-го проходить курс реабілітації в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці № 5 у Харкові.

Не так давно екс-прем'єр зажадала від прокурора Харківської області Геннадія Тюріна та начальника Качанівської колонії Первушкін забезпечити її право на конфіденційність зустрічей із захисниками. Про це вона написала у своїй скарзі на їх ім'я. Адвокат Тимошенко не раз заявляв, що під час зустрічей ув'язненої із захистом з невідомих причин присутні тюремники з відеокамерами, порушуючи конфіденційність побачень.

Навесні, коли розгорівся скандал з передбачуваним побиттям Тимошенко, і Первушкіна звинуватили в тому, що він віддав наказ застосувати до ув'язненої силу для транспортування її в лікарню, начальник колонії стверджував, що застосування сили припустимо, але він такий наказ не давав. "Цього не було. Я роз'яснив депутатам, що у відповідності зі статтею 106 ми можемо застосувати силу, але такої вказівки не давав ... Ну як можна підняти руку на жінку?", - заявив Первушкін.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини