Начальник департаменту люстрації відповіла на офшорний питання

Начальник департаменту люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко фігурує в базі даних Панамського архіву в якості посередника зареєстрованої на Багамах компанії Drinks Inс. Сама Козаченко каже, що була посередником, коли вела юридичну практику, але зараз не є представником компанії, повідомляє Українська правда.
"Це моє ім'я ... Свого часу, коли я займалася юридичною практикою, я писала листи, представляла інтереси компанії ... А я зараз направила смс юристам, які супроводжують цю компанію (Drinks - ред.), щоб вони мені надали копії документів про те, що я перестала бути їхнім представником ", - заявила Козаченко.
За її словами, вона не виконувала ніяких представницьких функція з 1 листопада 2014 року.
"З тих пір, як мені було запропоновано зайняти посаду в Мін'юст, жодного юридичного документа в рамках представницьких функцій я не підписувала", - сказала начальник департаменту люстрації.
"Зараз я попросила, щоб вони підняли всі архіви і зв'язалися з власниками, щоб зняти з мене всі питання щодо юридичного представництва", - додала Козаченко.
Вона також пояснила, що не є "ні бенефіціаром, ні власником".
Читайте інтерв'ю: Тетяна Козаченко: Сигнал від Порошенка - можна не виконувати закон
"У мої обов'язки входило обслуговування української компанії, власником якої є ця компанія. Я супроводжувала дочірнє підприємство цієї офшорної компанії, яка в Україні виробляла продукцію. Drinks - це напої ... соки" Смак ". Супроводжуючи справи цих українських компаній, я давала їм консалтингові юридичні послуги ", - пояснила Козаченко.

Козаченко також заявила, що жодного разу не була власником і не купувала компанії. У той же час, вона допускає, що це не єдиний офшор в Україні, з яким вона могла працювати в якості адвоката.
"Я навіть не пам'ятаю кількість компаній, до яких я могла мати відношення, представляючи їх як юрист", - додала чиновниця.
"Свого часу в Україні вкрали кілька заводів молочних - і по цим заводам ми співпрацювали з міліцією та Інтерполом, вигравали суди і повертали через офшорні компанії", - сказала Козаченко.
За її словами, посередник - це людина, яка могла замовляти зміну директора, оформляти протоколи, підтверджувати своїм листом директора, тобто "український провайдер".
"Це, наприклад, компанія напоїв" Смак "- соки, там пишеться українська сторона. І треба обов'язково, як було з Порошенком, щоб банк або юрист написав листа, чи знайома йому ця людина, таке собі рекомендаційний лист", - зазначила чиновниця.
Козаченко також висловила готовність пройти поліграф.
Раніше сьогодні стало відомо, що перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський, раніше відомий як Олег Свинарчук, є власником офшорної компанії Teckford Investments Financial Corporation.
Напередодні Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) відкрив доступ до бази даних Панамських архівів.
Читайте також: Порошенко може бути причетний до офшору який торгує з Газпромом
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Комментарі