RU

Набув чинності Закон "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики"

20.07.2010, 10:25

Набув чинності Закон "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики", прийнятий Верховною Радою 1 липня 2010 року з ініціативи глави держави. Документ опублікований у сьогоднішньому номері "Голосу України".

Закон визначає принципи внутрішньої політики у сфері розвитку державності, місцевого самоврядування і стимулювання розвитку регіонів, формування інститутів цивільного суспільства, у сфері національної безпеки і оборони. Також визначаються принципи внутрішньої політики в економічній і соціальній сферах, у сфері екології і техногенної безпеки, у гуманітарній сфері.

Законом також визначаються принципи зовнішньої політики держави. Заключними положеннями закону вносяться зміни до Закону про основи національної безпеки України. Зокрема зі статті 6 цього закону з пріоритетів національних інтересів виключається інтеграція України в євроатлантичний простір безпеки. У статті 8 Закону про основи національної безпеки України з основних напрямів державної політики в питаннях національної безпеки виключається забезпечення повноправної участі України в організації Євроатлантичного договору.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла Закон "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики України" N6451 серед ночі і без прямої трансляції. За таке рішення проголосували 259 народних депутатів - 171 регіонал, 25 бютівців, 13 нардепів з НУНС, 27 комуністів, 19 нардепів Блоку Литвина і 4 позафракційні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини