RU

НАБУ: У нас більше немає питань до Насірова

05.04.2017, 15:32
НАБУ: У нас більше немає питань до Насірова - Фото
Роман Насіров
Зараз немає необхідності в проведенні повторних допитів відстороненого голови ДФС Романа Насірова. НАБУ має достатньо доказів незаконності його рішень. Про це повідомляє прес-служба бюро.

У НАБУ кажуть, що повторний допит може бути доцільний тільки в тому випадку, якщо сам Насіров захоче прийти і повідомити нові факти або обставини, що стосуються його справи.

У бюро зазначили, що під час допиту 17 березня чиновник не відповів по суті на більш ніж половину питань. "Не знаю", "пояснити не можу", "треба дізнатися в ДФС" - ось що чули детективи у відповідь на цілком конкретні питання ", - сказано в повідомленні. У той же час, підкреслили в НАБУ, в коментарях ЗМІ Насіров стверджує, що детективи бюро не задають йому "питань по суті".

Крім того, йдеться в повідомленні НАБУ, його заяви містять багато іншої недостовірної інформації. Зокрема, він зазначає, що кримінальне провадження, учасником якого він є, нібито розслідується вже два роки. Насправді ж, згідно з ЄРДР, розслідування було розпочато 29 листопада 2016 року.

"Наголошуємо, Національне бюро має достатньо доказів незаконності рішень голови ДФС і в даний момент не має потреби в проведенні повторних допитів підозрюваного, якщо він сам в них не зацікавлений", - сказано в повідомленні.

2 березня главу ДФС затримали в лікарні Феофанія в ході проведення обшуку в рамках розслідування газової справи. Там же детективи НАБУ зачитали Насірову підозру.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини