НАБУ запідозрило радника президента в незаконному збагаченні

23.04.2018, 14:08
НАБУ запідозрило радника президента в незаконному збагаченні - Фото
Віктор Назаренко (фото - facebook.com/V.O.Nazarenko)

За даними бюро, в 2015-2016 роках на той час глава Держприкордонслужби оформив на себе і членів сім'ї об'єкти нерухомості, але в декларації не вказав

Детективи Національного антикорупційного бюро підозрюють у незаконному збагаченні радника президента, екс-главу Держприкордонслужби Віктора Назаренка. Про це йдеться в матеріалах Солом'янського райсуду Києва.

Детектив звернувся з клопотанням, в якому просив дозволити тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю і знаходяться у володінні ПАТ АКБ Львів в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 368-2 КК (незаконне збагачення).

НАБУ отримало інформацію про можливе зберігання грошових коштів, отриманих протиправним шляхом на рахунках підставних осіб, відкритих у відділенні банку.

При цьому НАБУ просило розглянути клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, оскільки мотивувало тим, що є загроза зміни або знищення даних документів. Суд задовольнив клопотання.

У матеріалах клопотання підкреслюється, що в 2015-2016 роках екс-глава Держприкордонслужби оформив на себе і членів сім'ї кілька об'єктів нерухомості загальною ринковою вартістю близько 17,5 млн грн, але дані про це відсутні в деклараціях.

"Під час досудового розслідування була отримана інформація про набуття членами сім'ї Назаренка в період 2015-2017 років об'єктів нерухомості по дев'яти адресам", - йдеться в матеріалах суду.

25 липня 2017 року Назаренко подав у відставку.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования