13.06.2018, 11:55

НАБУ розслідує можливе незаконне збагачення заступника голови АП

НАБУ розслідує можливе незаконне збагачення заступника голови АП - Фото
Олексій Філатов (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Джерела LIGA.net повідомили, що йдеться про Олексія Філатова

Реклама
Реклама

Національне антикорупційне бюро проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення заступника голови Банкової. Про це  LIGA.net  повідомили в прес-службі НАБУ.

"Починаючи з 15 лютого 2018 року, детективи здійснюють досудове розслідування за фактом можливого незаконного збагачення заступника глави Адміністрації президента", - сказали в бюро.

За даними LIGA.net, йдеться про Олексія Філатова.

"Усі матеріали та звернення по цій темі, що надійшли після 15 лютого, долучаються до матеріалів вказаного кримінального провадження з метою їх перевірки в рамках досудового розслідування за даним фактом, про що заявники повідомляються письмово", - уточнили в прес-службі НАБУ.

22 липня 2014 року президент  Петро Порошенко  підписав указ про призначення Філатова заступником Адміністрації президента. Філатов - адвокат, який спеціалізується на міжнародному та національному арбітражному і судовому процесі, інвестиційних, корпоративних і комерційних суперечках, а також має досвід вирішення спорів в банківській сфері.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама