НАБУ про справу проти сина Авакова: Не розуміємо, що відбувається

12.07.2018, 16:50
НАБУ про справу проти сина Авакова: Не розуміємо, що відбувається - Фото
Олександр Аваков (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

У бюро стверджують: три тижні тому детективи і прокурори вважали докази достатніми, а тепер справу закрито з незрозумілих причин

Причина закриття кримінального провадження проти двох з трьох підозрюваних (Олександра Авакова і Сергія Чеботаря) в так званій "справі про рюкзаки" - це "загадка" і в НАБУ "не розуміють, що відбувається". Про це під час брифінгу журналістам заявив керівник підрозділу НАБУ Олександр Карєєв.

Він уточнив, що справа перебувала на безпосередньому контролі у голови САП Назара Холодиницького. НАБУ повідомили про закриття справи, за словами Карєєва, тільки вчора.

Карєєв процитував доручення прокурора САП від 4 квітня, в якому було сказано, що "в ході досудового розслідування зібрано достатньо доказів для складання обвинувального акта". Матеріали після цього надали для ознайомлення стороні захисту, але адвокати, за словами Карєєва, "затягували процес", а в САП обмежити відповідно до закону час для ознайомлення з матеріалами - відмовилися.

20 червня НАБУ і САП спільно прийняли рішення направити справу в суд. "Що змінилося за два-три тижні... Це, напевно, потрібно запитати у прокурора", - зазначив керівник підрозділу НАБУ.

Раніше сьогодні стало відомо, що САП закрила кримінальну справу проти Олександра Авакова (сина глави МВС Арсена Аваков) і екс-заступника голови МВС Сергія Чеботаря. За словами адвокатів, справу закрили через недостатність доказів, а в цілому звинувачення були "дешевою провокацією" проти міністра.

Пізніше ЗМІ дізналися, що третій фігурант справи Володимир Литвин, який безпосередньо замовляв пошиття неякісних рюкзаків, "перестав заперечувати свою причетність до вчинення кримінально-караних дій".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?