RU

НАБУ перерахувало, що знайшли в будинку та у спальні Дубневича

11.11.2019, 16:40
НАБУ перерахувало, що знайшли в будинку та у спальні  Дубневича - Фото
Богдан Дубневич (фото - facebook.com/Dubnevych.Bogdan)

Національне антикорупційне бюро обшукало будинок Богдана Дубневича та виявило в спальні екс-нардепа флеш-накопичувач імовірно з контактами другого президента Леоніда Кучми. Про це йдеться в матеріалах суду.

Під час обшуку також вилучено мобільний телефон iPhone XS, в якому було виявлено ​​мережеве листування з різними абонентами. У робочому кабінеті Дубневича знайдено два блокноти з записами, які можуть мати значення для досудового розслідування.

У спальні виявлений флеш-накопичувач, що підключається до ноутбука за допомогою пристрою для блокування запису без можливості запису на носій. За допомогою спецпрограми дані на флешці були розшифровано. На носії виявлена ​​папка "Contacts" з файлами, серед яких - "Кучма.сontacts" із номером телефону й датою створення, а також останні зміни у файлі від 30 травня 2013 року.

Також детективи виявили договори дарування коштів, укладені між членами сім'ї Дубневичів, розписки про отримання коштів, які були вилучені, оскільки містять відомості про факти, що підлягають доведенню в кримінальному провадженні.

Читайте також: Ще один кандидат у Раду позує з мертвими тваринами: фото

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини