На Закарпатті за подвійне громадянство буде звільнений чиновник

05.05.2016, 12:32
На Закарпатті за подвійне громадянство буде звільнений чиновник - Фото
97e398be2c86ee10d9a2cc7d4a3c0a61.jpg
Голова Берегівської райдержадміністрації в триденний термін зобов'язаний звільнити начальника управління освіти, молоді та спорту Василя Лендєла, оскільки той, перебуваючи на держслужбі, отримав угорське громадянство. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної державної адміністрації, посилаючись на рішення керівника області Геннадія Москаля.

"Москал ... зобов'язав голову РДА в триденний термін звільнити В. Лендєла з посади як такого, який під час перебування на державній службі отримав громадянство Угорщини. Цей факт підтверджується наявністю у В. Лендєла паспорта громадянина Угорщини серії ВН №1379502, оформленого на прізвище Lengyel Laszlo, 04.09.1972 року народження", - йдеться в повідомленні.

Рішення Москаля скасовує розпорядження голови Берегівської РДА Іштвана Петрушки від 15 квітня про "звичайне" звільнення Лендєла. Як стверджує прес-служба губернатора, за минулий рік Лендєл 20 разів перетнув держкордон України, користуючись угорським паспортом і керуючи автомобілями з угорської реєстрацією MAK 878, JNA 943 і HVW 745.

Багато жителів Закарпаття, які проживають поблизу від кордону з Угорщиною, нелегально отримують угорські паспорти.

21 квітня голова ЗакОДА закликав усіх чиновників з подвійним громадянством звільнитися за власним бажанням.

З 1 травня набуває чинності закон про держслужбу в новій редакції. Згідно зі ст. 84 закону "припинення державної служби у разі втрати державним службовцям права на державну службу або його обмеження", підставами для припинення держслужби в зв'язку з втратами права на держслужбу або його обмеженнями є придбання держслужбовцем громадянства іншої держави.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?