RU

На виборчих дільницях потрібно буде встановити охорону - КВУ

28.04.2014, 11:07
На виборчих дільницях потрібно буде встановити охорону - КВУ - Фото
eb21a9543178bf398f6a16043ea77988.jpg
Рада національної безпеки і оборони України від 6 травня буде вирішувати питання забезпечення безпеки на виборчих дільницях у день голосування на дострокових президентських виборах 25 травня. Про це на прес-конференції повідомив голова Комітету виборців України Олександр Черненко, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, українська влада повинна подбати про те, щоб у день виборів ніяких провокацій не було. "Тому що ми бачимо, як налаштовані люди. Купа зброї гуляє, величезні кошти залучені. Багато виборців, навіть якщо захочуть прийти на , можуть просто побоятися, якщо їм загрожуватимуть і говорити, що тих, кого побачать біля дільниць, запишуть в які - то чорні списки - цього не можна допустити. Треба посилити охорону дільниць, в тому числі і Національною гвардією", - сказав він.

Черненко додав, що 6 травня відбудеться спеціальне засідання РНБО, яке буде присвячене безпеці виборів. "Туди запрошені і силові органи, і ми як громадська організація, яка дасть свої рекомендації. Я думаю, там будуть прийняті якісь рішення, які знизять ці загрози", - зазначив він.

"Я вам скажу так: з того, що я їздив і бачив у Донецьку, Харкові - цим регіонам вибори потрібні ще більше, ніж іншим... Ми сьогодні бачимо агресивну меншість озброєну, яка просто кошмарить певні міста і регіони, і є пасивно-проукраїнська більшість. Так, багато незадоволених тим, що сталося, але ці люди не мислять себе поза Україною, налаштовані на діалог  і вибори можуть стати першим кроком до такого діалогу. Саме проведення виборів, у тому числі в Донбасі, засвідчить, що більшість людей, які там проживають, хочуть бути в Україні", - підкреслив Черненко.

Голова КВУ зазначив, що більшість регіонів до виборів вже готові, всюди сформовані окружні виборчі комісії. "Правда, в тому ж Слов'янську окружна комісія не змогла зібратися на своє перше засідання. Сьогодні це ще не критично, тобто, вибори йдуть своєю чергою, але очевидно, ключовою датою буде 3 травня, коли окружні комісії повинні сформувати дільничні комісії", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини