RU

На в'їзді до Криму автомобілі стоять в кілометрових чергах

30.04.2014, 11:03
На в'їзді до Криму автомобілі стоять в кілометрових чергах - Фото
cd8f063ff22ec83f5109aae565320697.jpg
На адміністративному кордоні між АР Крим та Херсонською областю черги на виїзд з материковою Україною розтягнулися на чотири кілометри. Про це повідомляє Держпогранслужба України.

"Внаслідок непродуманих рішень нової влади Криму з організації повноцінного контролю пасажирів, транспортних засобів та вантажів на адміністративному кордоні між АР Крим та Херсонській областю, істотно виросли черги в пунктах контролю", - зазначили прикордонники.

За їх інформацією, найбільші ускладнення зараз спостерігаються в пункті контролю "Чонгар". Тут черзі на виїзд з материковою Україною розтягнулися на 4 кілометри і мають тенденцію до збільшення. "У середньому оформлення однієї вантажівки у російських прикордонників триває не менше 40 хвилин, а легкового автомобіля - 20 хвилин. В результаті водіям легкових автомобілів доводиться очікувати своєї черги близько 5 годин, а вантажівкам - не менше 10. Цей же час на в'їзд в материковій Україні ніяких ускладнень не спостерігається", - заявила Держпогранслужба.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини