RU

На Сумщині вбили соратника Тягнибока, - заява партії

06.08.2012, 12:16
На Сумщині вбили соратника Тягнибока, - заява партії - Фото
7e20b480dd3797a1ddcb857e308f6179.jpg
На Сумщині вбили свободівця, який розслідував факти незаконного вирощування і збуту наркотиків в районі Конотопа. Про це повідомляє прес-служба партії Свобода.

"5 серпня 2012 року в місті Конотоп Сумської області був убитий член всеукраїнського об'єднання Свобода Василь Удод. Протягом тривалого часу чоловік вів активну громадсько-політичну діяльність. 6 серпня він повинен був подати офіційне звернення до Генеральної прокуратури України з вимогою розслідувати факти наявності плантацій маку та конопель на території Конотопщини та про канали збуту наркотичних речовин закордон", - сказано в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що чоловік жив у селі Великий Самбір Конотопського району Сумської області, займав активну громадянську і політичну позицію, за що йому неодноразово погрожували фізичною розправою. За останні півроку вів активну діяльність у лавах Свободи.

"Нещодавно чоловік повідомив побратимам, що на території Конотопського району бандити вирощують коноплю і мак. Також Удод мав інформацію щодо того, хто переправляє наркотики закордон, знав канали, через які проводять збут. У понеділок, 6 серпня, свободівець повинен був принести фотографії плантацій, де вирощують згадані рослини, і подати офіційне звернення до Генеральної прокуратури України. Василь Удод принципово хотів подати звернення до Генпрокуратури, а не в місцеву прокуратуру, адже йому було відомо про причетність до махінацій місцевих правоохоронців", - зазначили в Свободі.

Крім розслідування, яке Удод проводив по ситуації з вирощуванням наркотичних речовин, він також проводив розслідування "експорту" дітей із Сумщини в Москву.

За даними Свободи, правоохоронні органи намагаються приховати факт вбивства Удода. Партія вимагає відкритого та неупередженого розслідування справи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини