RU

На суд Одарченка не пустили журналістів і представника ЄС

17.04.2013, 11:25
На суд Одарченка не пустили журналістів і представника ЄС - Фото
Юрій Одарченко (фото - ЛігаБізнесІнформ)
Судове засідання Окружного адміністративного суду з питання позбавлення Юрія Одарченка депутатських повноважень почалося за зачиненими дверима. До зали засідань запросили тільки сторони процесу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, канцелярія суду не приймає клопотання від операторів телеканалів на проведення зйомки, мотивуючи це тим, що вони неправильно складені. Ні журналістів, ні вільних слухачів у зал не пускають. Охорона відмовила в доступі навіть представниці посольства Європейського союзу в Україні.

У такому режимі відбулося попереднє засідання, і була оголошена перерва. О 11.20 розпочнеться розгляд справи по суті. Сам Одарченко заявив, що до цього часу спробує домогтися допуску преси.

Нагадаємо, 13 квітня Одарченко заявив, що 17 квітня Київський окружний адміністративний суд розглядатиме справу про позбавлення його депутатських повноважень. За його словами, ця справа грунтується на позові громадянина Горбатова про те, що реєстрація Одарченко депутатом відбулася з порушенням закону, оскільки на момент реєстрації він був членом правління ТОВ Донецьк-Аква. Опозиціонер повідомив, що його зробили членом правління без її відома і він навіть не знав про існування такого підприємства. Одарченко впевнений, що за допомогою такої схеми позбавлення депутатських повноважень мандати зможуть відбирати у багатьох парламентаріїв.

Згідно з даними Державного інформаційно-ресурсного центру, підприємство Донецьк-Аква, до складу правління якого в 2012 році нібито був введений депутат Одарченко, було ліквідовано ще у 2009 році.

У березня 2013 року суд вже позбавив мандата одного з депутатів від Батьківщини - Вищий адмінсуд України позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського посвідчення, задовольнивши позов голови Верховної Ради Володимира Рибака. Феміда дійшла висновку, що, захищаючи Тимошенко, депутат виконував функції адвоката.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини