RU

На сайті Порошенка змінили текст новини про припинення вогню

03.09.2014, 12:37
На сайті Порошенка змінили текст новини про припинення вогню - Фото
Петро Порошенко
На офіційному сайті президента України було змінено текст новини про досягнення домовленості між Порошенком і президентом Росії Володимиром Путіним про постійне припинення вогню в Донбасі. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Спочатку в повідомленні говорилося: "Результатом розмови стала домовленість про постійне припинення вогню на Донбасі. Було досягнуто взаєморозуміння щодо кроків, які сприятимуть встановленню миру". У кеші Google дана версія не збереглася.

Через деякий час текст був змінений на наступний: "Результатом розмови стала домовленість про режим припинення вогню на Донбасі. Було досягнуто взаєморозуміння щодо кроків, які сприятимуть встановленню миру".

Таким чином, з повідомлення було видалено слово "постійне".

Пізніше сайт Кремля підтвердив інформацію про телефонну розмову президентів України і Росії, але про припинення вогню в повідомленні не говорилося.

В свою чергу прес-секретар президента РФ
Дмитро Пєсков заявив, що лідери Росії і України не домовлялися про припинення вогню в Донбасі, оскільки Росія не є стороною конфлікту, однак обговорювали, як вирішити конфлікт.

Відзначимо, що
твіт в офіційному акаунті Петра Порошенко також вказує на домовленість про "постійне припинення вогню".

На сайті Порошенка змінили текст новини про припинення вогню


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини