RU

На президентських виборах можна заощадити 700 млн.грн. - ЦВК

04.03.2014, 16:49
На президентських виборах можна заощадити 700 млн.грн. - ЦВК - Фото
Жанна Усенко-Чорна
Майже два мільярди гривень на дострокові президентські вибори достатньо, можна навіть заощадити більше 700 млн.грн. Про це повідомила заступник голови Центрвиборчкому Жанна Усенко-Чорна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, ЦВК затвердила сьогодні кошторис на проведення дострокових виборів президента України. Усенко-Чорна нагадала, що законом про держбюджет передбачено виділення 1 млрд. 965 млн. 500 тис.грн. на проведення дострокових президентських виборів. "Цих коштів абсолютно достатньо для того, щоб забезпечити реалізацію всіх заходів, які передбачені законом України про вибори президента", - сказала вона.

Також Усенко-Чорна зазначила, що значну частину коштів можна буде заощадити, зокрема, за рахунок затвердженого парламентом скорочення кількості окружних виборчих комісій з 70 до 40, а також за рахунок заходів, вжитих ЦВК. Вона нагадала, що Верховна Рада в першому читанні ухвалила зміни до закону про вибори президента, які передбачають скорочення кількості представників від кожного кандидата в президенти в дільничних комісіях з двох до одного. "В цілому така економія може скласти 770 млн. грн.", - сказала вона.

На сьогоднішньому засіданні ЦВК затвердила вимоги до приміщень виборчих комісій, норми забезпечення членів виборчих комісій транспортом і зв'язком та оргтехнікою, а також видів послуг, які виборчі комісії зможуть закуповувати за бюджетні кошти. ЦВК затвердив також порядок реєстрації іноземних спостерігачів на виборах президента, відповідно до якого спостерігачі від іноземних держав і міжнародних організацій повинні подати документи на реєстрацію до ЦВК не пізніше ніж за сім днів до дня проведення дострокових президентських виборів. Також встановлено форму анкети для іноземних спостерігачів.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила провести дострокові вибори президента України 25 травня 2014 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини