RU

На перший етап відновлення України необхідно $1,5 млрд - ООН

29.04.2015, 10:42
На перший етап відновлення України необхідно $1,5 млрд - ООН - Фото
Пан Гі Мун
На відновлення інфраструктури, економіки та соціального ладу України на початковому етапі буде потрібно $1,5 млрд. До такого висновку прийшли експерти з ООН, Світового банку і Європейського союзу, що проводили аналіз за запитом уряду країни, повідомив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун.

"Проведений аналіз показав, що на початковому етапі для відновлення інфраструктури та роботи служб, економічного розвитку та можливостей для заробляння на життя, а також соціальних зв'язків і суспільної безпеки потрібно $1,5 млрд", - йдеться в листі генсека ООН.

Як зазначив Пан Гі Мун, реагування в таких масштабах "виходить далеко за рамки гуманітарних зусиль", на яких зосереджена ООН. У той же час, він відзначив, що проведений аналіз "пропонує аналітичну та програмну основу для переходу України зі стадії кризи до сталого розвитку".

"ООН допоможе в здійсненні цього переходу, - заявив генсек. - Народ України може розраховувати на ООН як на друга і партнера у подоланні цієї кризи і побудові мирного і процвітаючого майбутнього для їхньої країни".

За його словами, на сьогоднішній день в Україні працюють "16 оонівських структур, в тому числі фондів, програм та спеціалізованих агентств".

"Гуманітарні агентства ООН разом з національними та міжнародними партнерами зробили своїм пріоритетом надання допомоги 3,2 млн осіб, що вважаються найбільш уразливими: дітям, людям похилого віку, жінкам і людям з обмеженими можливостями", - повідомив Пан Гі Мун.

За його словами, за минулий рік ООН забезпечила медикаментами 2,6 млн осіб, ще 100 тис. отримали продовольчі пайки, талони на їжу або доступ до питної води. У поточному році продуктами харчування, притулком, меддопомогою і санітарією були забезпечені близько 400 тис.

Джерело: ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини