RU

На Інститутській і Хрещатику відновлені барикади

11.12.2013, 13:05
На Інститутській і Хрещатику відновлені барикади - Фото
9c72c4bea7403861c8f2f1324f702d20.jpg
Протестуючі відновили барикаду на вулиці Інститутській під пішохідним мостом, який веде від "Глобуса" до Жовтневого палацу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, немає барикад на вулиці Банковій з боку вулиці Інститутської, люди пікетують Адміністрацію президента в районі комітетів Верховної Ради. Міліція виставила заслін на вулиці Інститутській в районі станції метро "Хрещатик", який складається з двох автобусів і кількох десятків правоохоронців.

Ще одну барикаду поставили на Хрещатику в бік Європейської площі. Зараз близько 50 осіб розбивають лід, прибирають територію. Лід, який відкололи, носять на барикади.

Вулиці Інститутська (від Банкової у бік Кловського узвозу), Липська та Шовковична вільні як від протестуючих, так і від правоохоронців. Усі також перекриті вулиці Садова, Шовковична (ділянка від Грушевського до Шовковичної) в бік Верховної Ради і проїзд по вул.Липська в районі готелів "Національний" та "Київ".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини