RU

На Майдані сотні бійців "Беркута" і автозаки

22.11.2011, 14:33
На Майдані сотні бійців
b8a705c9892f95282cd08fff17b41161.jpg
На даний момент на площі Незалежності з боку Головпоштамту перебуває не більше сотні людей, які прийшли відсвяткувати річницю помаранчевої революції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після інциденту з народним депутатом Андрієм Парубієм міліція посилила свою присутність на Майдані. Кілька десятків беркутівців і два автозаки вишикувалися біля будівлі Головпоштамту, ще більше 100 знаходяться в підземному переході, і більше 50 охороняють Майдан з боку Головпоштамту по периметру.

Також на площу прийшов регіонал Олег Калашников і привів із собою кілька десятків молодих людей, які вишикувалися в шеренгу вздовж Хрещатика. Від тих, хто прийшов відзначати річницю помаранчевої революції, їх відділяють співробітники міліції.

Калашниківці розташувалися в тому місці, на якому в 2004 році була встановлена ​​сцена Майдану. Організатори акції, присвяченої святкуванню помаранчевої революції, намагаються пройти на цю територію, але співробітники міліції їх не пропускають, пояснюючи це тим, що там проходить акція Загальновійськового союзу України. На зауваження про те, що акції на Майдані заборонені рішенням суду, міліція відповідає: "Як і вам".

Нагадаємо, співробітники "Беркута" понад 15 хвилин тримали в щільному кільці народного депутата Парубія, який приніс на Майдан невелику туристичну палатку і мав намір тимчасово встановити її на честь Дня свободи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини