RU

На канал ТВі з'явилася податкова міліція, хоче вилучити документи

12.07.2012, 13:11
На канал ТВі з'явилася податкова міліція, хоче вилучити документи - Фото
Микола Княжицький
В офіс опозиційного телеканалу ТВі прийшли п'ять офіцерів податкової міліції з рішенням суду про виїмку документів. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив гендиректор ТВі Микола Княжицький.

"Прийшли п'ять представників податкової міліції з відеокамерами і рішенням суду про виїмку документів. Проти посадових осіб каналу, в даному випадку - проти мене, порушено кримінальну справу за ухилення від сплати податків від діяльності нашої компанії. Справа абсолютно абсурдна, ми вже навіть виграли суд, але після суду вони порушили кримінальну справу ", - зазначив Княжицький.

На уточнююче запитання, про яку суму йдеться, Княжицький відповів: "Шість мільйонів гривень. Коли ми тільки починали працювати, то купили обладнання. Держава повинна була нам повернути ПДВ. Але оскільки ПДВ вони відмовилися повертати, то ми зараховували це неповернене ПДВ під час сплати податків. І всі попередні податкові перевірки сказали, що це законно. А тепер вони кажуть, що ми не мали права цього робити".

За його словами, зараз з представниками податкової міліції спілкуються юристи компанії.

"Ми розцінюємо цю ситуацію однозначно як безпардонний і нахабний тиск на свободу слова. По-іншому я не можу це назвати, оскільки навіть рішення суду в нашу користь", - підсумував Княжицький.

ТВі - український телевізійний канал, з'явився в ефірі 17 березня 2008 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини