RU

На довиборах до Ради візьме участь рекордна кількість "клонів"

18.11.2013, 14:14
На довиборах до Ради візьме участь рекордна кількість
e863229cd0067f9624370da8eacb1c67.jpg
У повторних виборах у п'яти округах буде приймати участь рекордна кількість кандидатів-двійників і однофамільців. Про це сьогодні на прес-конференції заявила координатор громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Айвазовська уточнила, що в окрузі №223 на реєстрацію, крім кандидата від Свободи Юрія Левченка, подали документи ще два Юрія Левченка. Крім того, в останній день реєстрації документи до ЦВК подав самовисуванець Віктор Пилипишин та його тезка.

В окрузі №94 зареєстровано два двійника кандидата від Батьківщини Віктора Романюка, а також тезки відомих політиків, які розглядалися як потенційні кандидати на повторних виборах - два Сергія Власенка і один Остап Семерак. У цьому ж окрузі за особистим бажанням був знятий з реєстрації Юрій Кармазін - двійник кандидата члена Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна.

В окрузі №194 балотуються два кандидати зі схожими прізвищами - президент корпорації "Богдан" Олег Свинарчук і безробітний Андрій Свинаренко. За даними ОПОРИ, у ЦВК також знаходиться на розгляді документи самовисуванця - однофамільця кандидата від опозиції Миколи Булатецького.

В окрузі №197 зареєстрований кандидат Андрій Губський, який є однофамільцем потенційного учасника виборів бізнесмена Богдана Губського. У цілому повторюється ситуація, яка мала місце на парламентських виборах 2012 року, коли в ЦВК було зареєстровано 44 двійника. "Їх участь у виборчій кампанії може вплинути на результат. За нашими підрахунками під час попередніх кампаній, ці двійники можуть забрати до 3% голосів виборців. Якщо різниця між основними кандидатами буде невеликою, це може вплинути на результат голосування", - сказала Айвазовська.

За її словами, найменше від двійників можуть постраждати Левченко та Пилипишин. "Оскільки ця пара склалася - Юрій Левченко та Віктор Пилипишин - і до обох приставлені двійники, ми можемо оцінити цю ситуацію як взаємовигідну. І Юрій Левченко, і Віктор Пилипишин взаємовигідно мають двійників, які можуть відтягнути голоси один у одного", - сказала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини