На Банковій розповіли, які реформи проходять найуспішніше

10.07.2015, 15:23
На Банковій розповіли, які реформи проходять найуспішніше - Фото
Дмитро Шимків

За словами заступника голови АП Дмитра Шимківа, найкраще справи йдуть з реформою сільського господарства і просування іміджу України за кордоном

Найуспішніше в Україні проходять реформи сільського господарства і просування іміджу України за кордоном, найгірше просувається реформа охорони здоров'я. Про це сьогодні на брифінгу, присвяченому моніторингу реформ за перше півріччя, повідомив заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків, передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

"У нас реформа сільського господарства виконана на 56%, просування іміджу України - 56%, відстає енергонезалежність - 29%. Також найуспішніше реалізуються реформа з децентралізації та управління державною власністю", - сказав Шимків.

За словами Шимківа, у кожній реформі - різна динаміка руху. Деякі реформи будуть просуватися більш швидко, але потім цей процес може призупинити імплементація, яка може затягнутися в силу об'єктивних причин, додав він.

Реформа охорони здоров'я найбільше відстає від графіка. "На жаль, тут є кілька пояснень. Перше - це в коаліційній угоді по ряду питань, що стосуються охорони здоров'я, плани були дуже оптимістичні. У них частина дедлайнів була прописана на перший квартал. Тобто, це питання, можливо, до коаліції, можливо, потрібно переглянути коаліційну угоду і терміни змінити", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні