RU

На звільнення Луценка вже зібрали мільйон гривень

20.05.2011, 17:35
На звільнення Луценка вже зібрали мільйон гривень - Фото
ec89658e097adcde01cdbec48e492dd4.jpg

На звільнення Луценка вже зібрали мільйон гривень

Сума, необхідна для звільнення під заставу Юрія Луценка (на фото), вже зібрана. Зараз юристи працюють над тим, щоб при відповідному рішенні суду забезпечити перерахування цих коштів. Про це заявив лідер "Фронту змін", народний депутат з фракції НУНС Арсеній Яценюк.

Він повідомив, що ідея зібрати ці кошти з'явилася у перемовинах із главою фракції НУНС Миколою Мартиненком. "І ми її сьогодні юридично оформлюємо. Найважливіше те, що необхідна сума коштів вже є. Але застава буде внесена тільки тоді, коли буде відповідне рішення суду", - розповів А.Яценюк, слова якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі політика.

А.Яценюк зазначив, що пропозиція депутатів полягає у тому, щоб зібрати максимальну суму, яка може бути висунена Ю.Луценком як завданий державі збиток. "Максимальна сума обвинувачення - що нарахували і чого немає, що гіпотетично може бути пред'явлено Луценку, - це 970 тис. грн. Ми покладемо ці гроші на рахунок. Якщо він винен, ці гроші відразу підуть до державного бюджету, якщо він не винен, то треба буде пред'явити обвинувачення всім тим, хто почав кримінальне переслідування Луценка, і вони також будуть нести відповідальність. І не тільки фінансову", - наголосив політик.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини