RU

На засіданні Кабміну Тимошенко пустила у хід кулак

20.05.2009, 11:30

Під час засідання Кабінету Міністрів України в середу при доповіді голови Контрольно-ревізійного управління Миколи Сивульського щодо перевірки у Міністерстві оборони України сталася словесна перепалка між Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і Міністром оборони Юрієм Єхануровим.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після зауваження М.Сивульського щодо того, що чиновники Міністерства оборони не надавали перевіряючим органам необхідні документи, Ю.Єхануров звернувся до Ю.Тимошенко: "Почали вимагати всі документи, які є в Міністерстві оборони... Я вас дуже прошу: я розумію ваші емоції і те, що ЗМІ тут, і те, що все це вам треба подати. Але утримайтеся, будь ласка, нехай він (Сивульський - ред.) все доповість, і потім будете ламати далі цю комедію".

На це глава уряду відповіла Ю.Єханурову: "Ламати комедію будете ви, коли будете перед силовими структурами відповідати". При цьому Прем'єр попросила підбирати слова під час засідання уряду і вдарила кулаком по столу.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні збирається розглянути питання про факти корупції у Міністерстві оборони України. "Маючи ті матеріали, які у мене є, я, чесно кажучи, глибоко вражена, що у нас відбувається. По-перше, неодноразово з вуст працівників Міністерства оборони звучали такі зауваження, що нічим годувати солдатів, нічим їм оплачувати грошове забезпечення, немає на що будувати квартири, і це декларувалося як руйнівна критика уряду Прем'єра про те, що бюджет сформований нетямуще, те, що там щось недофінансовується... Я була вражена тим, що я побачила", - сказала, відкриваючи засідання уряду, Ю.Тимошенко.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>
Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини