RU

На Заході попросили випустити Тимошенко в Європу

21.06.2011, 18:10

Сенатор США Джон Маккейн і президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс сьогодні разом закликали Генеральну прокуратуру України скасувати підписку про невиїзд, взяту з лідера партії Батьківщина Юлії Тимошенко.

Ми знову повторюємо наш попередній заклик до української влади дозволити Юлії Тимошенко відвідати засідання ЄНП у Страсбурзі і Брюсселі 22 і 23 червня. Ми розчаровані тим, що нам доводиться повторно робити публічну заяву з цього приводу. Тому ми закликаємо українську владу зняти всі обмеження щодо відвідування Юлії Тимошенко міжнародних подій, не кажучи вже про те, що продовження цієї підписки про невиїзд може розглядатися, як вибіркове переслідування членів опозиції в Україні", - цитує заяву прес-служба Тимошенко.

Аналогічну заяву Маккейн і Мартенс робили 7 березня 2011 року.

Нагадаємо, що підписка про невиїзд взята Генеральною прокуратурою України 31 січня 2011. Ця підписка перешкодить Тимошенко взяти участь у засіданні фракції ЄНП у Парламентській асамблеї Ради Європи, яка відбудеться 22 червня 2011 року в Страсбурзі, а також Саміті ЄНП глав держав і членів урядів, який відбудеться 23 червня 2011 року в Брюсселі. Партія Батьківщина є членом-спостерігачем ЄНП.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини