RU

На Януковича подали в суд

27.07.2011, 16:49

У Вищий адміністративний суд України надійшов позов проти президента Віктора Януковича в зв'язку із бездіяльністю президента при виконанні своїх передвиборчих обіцянок. Про це пише Дело.

У повідомленні зазначається, що суду доведеться оцінювати, чи є законним той факт, що досі в Україні не введені податкові канікули для малого бізнесу терміном на 5 років.

Ця ініціатива була озвучена в передвиборчій програмі глави держави ще в 2009-2010 роках. Також позивач вимагає знизити ПДВ до 17% з 1 січня 2011 року, податок на прибуток - до 19% з 1 січня 2011 року.

Ці зміни також містила програма кандидата в президенти Віктора Януковича.

Крім того, нинішній глава держави обіцяв перехід на контрактну армію з 1 січня 2011 року, - про це також вказано в позові.

Автор позову вимагає зобов'язати президента протягом місяця від дня вступу в законну силу рішення суду невідкладно внести у Верховну Раду законопроекти про введення податкових канікул і зниження ПДВ, а також про перехід військовослужбовців на контрактну основу.

Як стало відомо Українській правді, автором позову проти президента є правозахисник з Херсона, помічник-консультант народного депутата Юрія Одарченка - Дмитро Ільченко.

З його слів, позов був поданий з метою з'ясувати, чи "можна в нашій державі добитися виконання передвиборчих обіцянок політиків, а також для того, щоб дізнатися, як юристи Януковича будуть виправдовувати пряме порушення його передвиборчих обіцянок".

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини