RU

На яких телеканалах українці дивляться новини - соцопитування

10.10.2018, 14:19
На яких телеканалах українці дивляться новини - соцопитування - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Українці найбільше довіряють випускам новин на телеканалах 1+1, ICTV, СТБ, "Україна" та на регіональних телеканалах. Про це свідчать дані опитування, яке Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів з 8 по 30 вересня 2018 року.

"Якщо розглядати баланс довіри і недовіри, то першими є ті самі канали, але "Україна" поступається місцевим каналам через вищий рівень недовіри", - сказано в повідомленні.

У свою чергу найменший баланс довіри до випусків новин на каналах 5-й, Еспрессо, Прямий і NewsOne. Кількість тих, хто довіряє приблизно дорівнює кількості тих, хто не довіряє зазначеним телеканалам.

Довіра до випусків новин на українських телеканалах,% з опитаних, хто довіряє і не довіряє телеканалу:

Соціологи запитали українців, на якому телеканалі вони будуть дивитися онлайн-трансляцію з Верховної Ради в разі голосування депутатів у важливому для них рішенні.

Майже половина (48%) відповіли, що або не будуть дивитися таку трансляцію (26%), або взагалі не дивляться телевізор (10%), вагалися з відповіддю 12% опитаних.

Серед тих, хто буде дивитися таку трансляцію, результати наступні:

Також було поставлено питання, наскільки українські телеканали є опозиційними до чинної влади.

Згідно з повідомленням, дані були зібрані методом особистого інтерв'ю. Опитано 2026 респондентів старше 18 років в 109 населених пунктах на підконтрольній Україні території (крім окупованого Криму).

Читайте також: Демініціативи: 112 Україна маніпулює нашими дослідженнями

30 вересня петиція про "припинення антиукраїнської діяльності телеканалів 112 Україна і NewsOne набрала більше 25 тисяч голосів, які необхідні для її подальшого розгляду у Верховній Раді. 5 жовтня Рада проголосувала і просить РНБО ввести санкції проти власників телеканалів 112 і Newsone.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини