RU

На виборах в Україні можлива військова агресія РФ - Інститут миру

26.02.2019, 17:53
На виборах в Україні можлива військова агресія РФ - Інститут миру - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Відкрита військова агресія з боку Росії, націлена на виборчий процес в Україні, малоймовірна, однак можлива і це потрібно враховувати. Про це йдеться в звіті Інституту миру США, передає Укрінформ.

Як пишуть експерти, до відкритої військової агресії відносяться: додаткова концентрація військових сил на українському кордоні, втручання в роботу українських судів, збільшення числа обстрілів на лінії розмежування або початок нової наступальної операції російських сил або бойовиків.

На думку аналітиків, Москва може виправдати військові операції захистом етнічних або релігійних меншин в Україні.

Відзначається, що російська агресія призведе до посилення антиросійських настроїв в іншій частині України, зменшуючи підтримку кандидатів, які відверто закликають до налагодження контактів з Росією, а так само викличе додаткове міжнародне засудження і санкції проти Москви.

Інститут миру США - незалежна організація, діяльність якої спрямована на попередження і врегулювання конфліктів, підтримання миру й стабільності в світі.

20 лютого міністр закордонних справ України Павло Клімкін  написав в колонці виданню Washington Post, що з Росією потрібно боротися з позиції сили, а не з позиції умиротворення і всьому світу потрібно визнати неминучу небезпеку слабкої відповіді на російську агресію.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини