RU

На цьому тижні Рада може зайнятися кадрами. Але не Шамшуром

13.04.2009, 14:42

У БЮТ не виключають можливості прийняття кадрових рішень на цьому пленарному тижні. Про це заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Кириленко наголосив, що, судячи із сьогоднішньої поведінки опозиції, вона налаштована на конструктивну роботу. Таким чином, за його словами, насамперед треба буде прийняти пакет антикризових законів. Зокрема, завтра коаліція хоче прийняти зміни до бюджету щодо збалансування фінансового плану НАК "Нафтогаз України", проект закону, який дозволяє балансувати Пенсійний фонд.

За словами депутата, прийняття таких законів, враховуючи роботу в Україні місії МВФ, дозволить стабілізувати ситуацію в країні. "Тому після прийняття чергового пакету антикризових заходів ми, ймовірно, можемо поставити на четвер кадрові питання. Які - сьогодні увечері ми обговоримо. Це може бути малий пакет, це може бути більший пакет. Ми обговоримо це в рамках коаліції", - сказав він.

Водночас, Голова ВР Володимир Литвин спрогнозував, що на цьому пленарному тижні не буде вирішено питання призначення Олега Шамшура на посаду Міністра закордонних справ і нагадав, що такого питання на порядку денному немає.

Іван Кириленко: біографія і добірка новин>>>
Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини