RU

На центральній площі Києва проходить мітинг на підтримку дій Грузії

12.08.2008, 15:51

На столичному Майдані Незалежності відкривається інформаційний пункт для поширення "правдивої інформації" про війну в Грузії. За словами представника комітету "Кавказ без війни" Андрія Юсова, в інформаційному пункті можна буде за бажанням записатися до загонів, які відправлять у зону конфлікту в Грузії.

"Багато українців хочуть поїхати до Грузії і допомогти грузинському народові", - зауважив А. Юсов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім того, збираються підписи за виведення російських військ із Південної Осетії. Представники комітету "Кавказ без кордонів" наразі проводять мітинг на Майдані Незалежності під лозунгами: "Stop російському фашизму... Росіє, геть із Кавказу!!!, "Миротворці повинні нести мир!!!" та англійською мовою "Росія – міжнародний агресор". Крім того, демонстранти зазнали, за їх словами, провокації з боку невідомої особи з російським прапором у руках, яка після інциденту попросила органів внутрішніх справ відправити її до міліції. В акції беруть участь близько 100-150 чоловік.

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини