RU

На Тимошенко зібрали "багато цікавого" і готують гучну справу

05.04.2011, 15:25
На Тимошенко зібрали
796f067552d155569a531422debe5e09.jpg

На Тимошенко зібрали "багато цікавого" і готують гучну справу

Тимчасова слідча комісія (ТСК) із газових угод із Росією часів прем’єрства Юлії Тимошенко щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки країни зібрала дуже багато цікавої інформації, яка може стати причиною порушення дуже гучної кримінальної справи, порівняної за резонансом з аналогічними справами в інших країнах. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявила народний депутат з фракції Партії регіонів Інна Богословська.

"Наступне засідання ТСК відбудеться, швидше, у вівторок через тиждень. До цього часу ми повністю проаналізуємо відповіді Генеральної прокуратури, ми розраховуємо отримати додаткові відповіді з податкових органів, Кабміну, МЗС, СБУ, різних реєстраційних структур", - наголосила І.Богословська після сьогоднішнього засідання ТСК, де, зокрема, було встановлено, що газові директиви від 19 січня 2009 року, а також печаті на них, були підробними.

"Те, що ми побачили у документах сьогодні, свідчить про те, що у нас попереду ще дуже багато цікавого. Сама стінограма Кабміну від 19 січня 2009 року - це шедевр сучасної історії України. Вона говорить про те, що неймовірно важливі рішення для країни приймалися незаконно", - сказала нардеп-регіонал.

За її словами, якщо ТСК отримає підтвердження декількох фактів, яких політик не стала уточнювати, то справа може отримати такий же резонанс, який отримують аналогічні справи в інших країнах, де "порушують справи проти прем'єрів і президентів, що переступають закон".

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України створила ТСК з газових угод із Росією. Цього разу - щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки України у період роботи уряду Ю.Тимошенко. Глава комісії - регіонал Інна Богословська.

Раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров висловив думку, що екс-прем'єр Ю.Тимошенко у 2009 році підписала "кабальний" газовий контракт із Росією в обмін на списання боргів у $450 млн. з корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ).

Сьогодні ТСК встановила, що газові директиви від 19 січня 2009 року, а також печатка на них, були підробними.

Інна Богословська: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини