RU

На суді Тимошенко повний хаос: депутати кашляють, гудять і ображають прокурора

27.09.2011, 16:23

Суддя Печерського суду Києва у справі проти Юлії Тимошенко Родіон Кірєєв погрозив видалити присутніх із зали за зрив засідання.

Після того, як слово взяла прокурор Лілія Фролова, вона почала говорити про те, що у всьому світі злочини, скоєні вищим керівництвом держави, визнаються одними з найтяжчих, оскільки вони підривають довіру до держави і гальмують економічний розвиток, цитує прокурора кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На думку обвинувачення, такі злочини повинні бути пріоритетними для правоохоронних органів. Фролова почала наводити приклади, як в Німеччині наприкінці 1990-х був гучний скандал щодо фінансових зловживань колишнього канцлера країни, а в Італії в 1992-1994 рр. розсліджувати діяльність прем'єр-міністра держави.

Тимошенко і присутні в залі обурилися, що ці факти не мають відношення до даної кримінальної справи. "Яке відношення до справи має та роз'яснювальна робота, якою зараз займається ця ставлениця мафії. Ви що, не розумієте, що вона влаштовує тут піар-шоу", - сказала Тимошенко. Хтось в залі голосно назвав Фролову "с...ою".

Кірєєв закликав до порядку. Фролова спробувала продовжити, але присутні, сидячи із закритими ротами, почали гудіти. У залі піднявся шум. Суддя зупинив прокурора і погрозив видалити присутніх за зрив засідання.

Фролова знову продовжила, і депутати один за одним почали кашляти або симулювати кашель. Прокурор продовжує свою промову, незважаючи на періодичні подібні провокації бютівців.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини