RU

На сайті Одеської міськради розмістили посилання на сайт з агітацією Труханова

09.10.2020, 22:00
На сайті Одеської міськради розмістили посилання на сайт з агітацією Труханова - Фото
Геннадій Труханов (фото – Андрій Гудзенко/LIGA.net)

На офіційному  сайті Одеської міськради розмістили посилання на сайт із передвиборчою агітацією кандидата в мери міста, чинного мера Геннадія Труханова. На це звернула увагу Громадянська мережа  Опора.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У вкладенні "Міська влада" є вкладка "Онлайн-платформа звітності Одеського міського голови", при кліці на яку користувач перенаправляється на інший сайт – truhanov.od.ua. На головній сторінці цього сайту на тлі усміхненого Труханова розміщено напис "Довіряй справам". Саме таку  назву має партія, що висунула Труханова в мери.

На цьому на сайті є біографія чинного мера, новини про його діяльність на посаді міського голови, звіти про його роботу, а також передвиборча програма з нанесеними на міську карту об'єктами будівництва, благоустрою, ремонту міської інфраструктури, виконаними за рахунок бюджету протягом 2015-2020 років.

Також на даному ресурсі вказані контакти Одеської міськради.

На сайті Одеської міськради розмістили посилання на сайт з агітацією Труханова

Скриншот

  • Згідно з опитуванням КМІС, якби місцеві вибори проходили на початку вересня, 46,6% опитаних респондентів в Одесі проголосували б за Труханова, 34% підтримали б партію Довіряй справам.
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини