RU

На прес-конференцію Ющенка покликали тільки "вибрані" ЗМІ

14.04.2011, 17:50

Для Третього Президента України Віктора Ющенка на прес-конференцію, яка проводилася сьогодні, зібрали вибрані засоби масової інформації. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомила прес-секретар Ірина Ваннікова.

Так, І.Ваннікова, відповідаючи на питання, чому не анонсувалася зустріч із В.Ющенком, і чому не були запрошені всі охочі журналісти, сказала: "Це був наш вибір, наше бажання, ми запросили тих, кого б ми хотіли бачити, ми не держструктура, не зобов'язані кликати всіх".

За її словами, це був круглий стіл. "Ось будемо через пару тижнів проводити ще один "стіл" - може, і вас покличемо", - сказала прес-секретар В.Ющенка.

Відповідаючи на питання, хто був запрошений на круглий стіл, І.Ваннікова зазначила, що були присутні журналісти "Української правди", "5 каналу", "України молодої", УНІАН, "Радіо Свобода", "Інтерфакс", "Ехо Москви" і ТВi.

На питання, за якою ознакою відбирали ЗМІ для В.Ющенка, І.Ваннікова сказала, що "за ознакою об'єктивності і рейтинговості". "Але ви ж розумієте, що це наша особиста справа, і я не повинна перед вами звітувати", - сказала вона.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини