RU

На Попова подали в суд за День Незалежності

26.08.2011, 15:17
На Попова подали в суд за День Незалежності - Фото
b1153c83e2894cc8b5be06e20a911b2d.jpg

На Попова подали в суд за День Незалежності

Голова центрального виконкому партії Наша Україна Сергій Бондарчук звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою про визнання протиправними дій голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова і керівництва київської міліції з перешкоджання мирним зборам з нагоди 20-річчя Незалежності України.

Як повідомили в прес-службі Нашої України, 20 серпня організатори мітингу повідомили в КМДА про заплановані мирні збори, але 23 серпня Окружний адміністративний суд Києва заборонив проводити мітинги на центральних площах і вулицях столиці.

У результаті Нашій Україні довелося збиратися на тих вулицях, які не входили в перелік заборонених рішенням суду.

Незважаючи на це, стверджують в прес-службі, КМДА та головне управління МВС у Києві не тільки не вжили заходів із забезпечення громадського порядку, але й здійснили протиправні дії з перешкоджання проходженню мирної ходи по вулиці Володимирській.

На думку Бондарчука, тим самим влада порушила ст. 39 Конституції України, ст. 11 Європейської конвенції з прав людини, в яких прописано основоположне право на мирні збори, і продемонстрували свій страх перед народними протестами.

"Голова КМДА Попов вислуговується перед центральною владою і власною партією, зневажаючи конституційні права киян на висловлювання власної громадянської позиції та мирні збори. Переконаний, що кияни не хочуть перетворення столиці на табір суворого режиму. Попов у разі проведення чесних виборів ніколи не стане мером. Тому влада їх не проводить, адже керувати через намісника набагато легше", - сказав він.

Нагадаємо, 23 серпня суд заборонив опозиції проводити акції в День Незалежності. Заборона розповсюджувалася на Європейську площу, вулицю Грушевського, площу Слави, Бесарабську, Софіївську та Михайлівську площі, вулицю Банкову та на головну площу країни - майдан Незалежності. Незважаючи на це, 24 серпня в центрі Києва ряд опозиційних сил провів мітинги до Дня Незалежності. Замглави Батьківщини Турчинов закликав декілька тисяч людей проїхати на вулицю Банкову, щоб передати резолюцію комітету опору диктатурі главі держави. Реалізація цього заклику призвела до сутичок мітингувальників з міліцейськими кордонами.

Фоторепортаж "День Незалежності по-українськи" - тут>>>

Олександр Попов: біографія, новини>>>
Наша Україна: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини