RU

На молдавсько-українському кордоні кілометрові автомобільні черги

29.07.2008, 15:12

Багатокілометрові автомобільні черги зібралися на молдавсько-українському кордоні внаслідок тимчасового припинення через повінь роботи основних пунктів пропуску.

За угодою з Україною в зв'язку з підняттям рівня води у Дністрі, тимчасово припинено роботу деяких пунктів пропуску через державний кордон, - повідомив прес-секретар прикордонної служби Молдови Дмитро Осояну.

На південній ділянці молдавсько-українського кордону тимчасово припинено роботу пункту пропуску "Паланка-Маяки-Удобне". На цьому пункті пропуску вже зібралися черги машин довжиною у декілька кілометрів. У основному - це громадяни Молдови, які їдуть чи повертаються з відпочинку на Чорноморському побережжі Одеси або Криму. Прикордонслужба Молдови рекомендує громадянам перетинати кордон у найближчому пункті пропуску "Тудора - Старокозаче", - повідомляє "Українська правда".

Д. Осояну повідомив, що також тимчасово припинено роботу пунктів пропуску "Крива-Мамалига", "Косеуць-Ямпіль" та "Сорока-Цекинівка". У обмеженому режимі працює пункт пропуску "Отач-Могилів-Подільський" - основний транспортний вузол на північному кордоні Молдови з Україною.

Водночас рівень води у річках Прут та Дністер продовжує підвищуватися, що робить реальною загрозу повені сіл, розташованих на берегах цих рік. Минулої ночі рівень води у Дністрі сягнув у районі населеного пункту Вадул-луй-Воде критичної позначки у 19,3 метрів, але пік паводку, викликаного рясними опадами у Румунії та Україні, ще не подолано.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини