RU

На місцевих виборах за Слугу народу готові голосувати лише 16% по всій країні – опитування

17.09.2020, 15:09
На місцевих виборах за Слугу народу готові голосувати лише 16% по всій країні – опитування - Фото
День виборів (фото - ЕРА)

У рейтингу партій на місцевих виборах лідирують Слуга народу, ОПЗЖ і Євросолідарність. Про це свідчать дані соціологічного дослідження групи Рейтинг.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net – тільки головне у вашій пошті

Найбільший рейтинг у групи локальних партій, якІ балотуються в одну або кілька обласних рад – за них готові віддати свої голоси 21% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори.

СН – 16%,

ОПЗЖ – 11,9%

Євросолідарність – 11,3%

Батьківщина – 8,2%

За майбутнє – 5,8%

Радикальна партія Олега Ляшка  – 4,7%.

За всі інші політичні сили готові проголосувати менше 4% виборців.

52% українців вважають, що вибори пройдуть з незначними фальсифікаціями. 22% думають, що вони будуть значними, 20% – взагалі їх не очікують. Уточнюється, що порівняно з президентськими виборами 2019 очікування фальсифікацій на виборах значно знизилися.

Опитування проводилося 12-15 вересня 2020. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Всього було опитано 5000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.

  • За даними опитування Демократичних ініціатив і Центру Разумкова за серпень, в разі дострокових виборів до Верховної Ради за партію СН проголосували б 29,5% українців, ОПЗЖ – 21,7%, ЄС – 15,5%, Батьківщина – 11,5%.
  • Раніше Рейтинг опублікував дослідження, згідно з яким до Верховної Ради пройшли б п'ять партій – СН, ОПЗЖ, ЄС, Батьківщина і Радикальна партія.

Станислав Стороженко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини