RU

На батьківщині Януковича Ющенко зустрінеться з Качиньським

29.10.2008, 10:21

Сьогодні, 29 жовтня, Президент України Віктор Ющенко відвідає з робочим візитом Донецьку область.

Як повідомляє прес-служба Президента, глава держави, зокрема, візьме участь у роботі дев'ятого форуму "Україна-Польща" і Міжнародному інвестиційному саміті Донецької області. У заході також візьме участь Президент Польщі Лєх Качиньський.

Під час Форуму глави двох держав виступатимуть перед широким представництвом ділових кіл і бізнес-структур. Очікується, що за результатами заходу будуть вироблені принципи економічної політики урядів обох країн, ідентифіковані проблемні питання, що є і бар'єри в контексті їхнього практичного рішення в найближчому майбутньому, визначені перспективні напрямів подальшого розширення українсько-польської співпраці на найближчу і далеку перспективу.

Поза рамками Форуму відбудуться перемовини між лідерами двох країн за всім спектром питань двосторонньої співпраці і взаємодії на міжнародній арені. Особливий акцент у двосторонньому українсько-польському діалозі буде зроблено на процесі підготовки двох держав до проведення Євро-2012.

У зв'язку з організацією Євро-2012 президенти України і Польщі також ознайомляться з процесом будівництва найсучаснішого футбольного стадіону "Донбас-Арена", який здадуть в експлуатацію в наступному році.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини