RU

На Банковій журналістам радять "переорієнтуватися"

04.05.2011, 08:50

Радник Президента України Ганна Герман вважає, що українським журналістам потрібно переорієнтуватися з пошуку ворогів на пошук друзів. Шукати ворогів, на її думку, - це звичка минулої влади. Так Г.Герман прокоментувала інформацію про те, що Незалежна медіа-профспілка оголосила переможцем антирейтингу "Вороги преси - 2010" главу держави Віктора Януковича.

За даними радіо "Свобода", Г.Герман, коментуючи те, що Президент очолив список, зазначила, що В. Янукович багато робить для того, щоб свобода слова була. "Закон про доступ до публічної інформації без підтримки Президента не мав би шансів бути прийнятим у Верховній Раді. Не мав би шансів законопроект про суспільне телебачення, який вже зараз повернули з Кабінету Міністрів, і робоча група його зараз доопрацьовує, і Президент незабаром подасть його у парламент", - наголосила радник глави держави.

"Це дуже істотні кроки, які свідчать, що Президент піклується, щоб сьогодні в Україні була незалежна преса", - додала Г.Герман.

За її словами, українським журналістам сьогодні варто переорієнтуватися з пошуку ворогів, на пошук друзів. Шукати ворогів, на думку Г.Герман, - це звичка минулої влади.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини