RU

Ніякого узгодження з бойовиками місії миротворців - Порошенко

07.09.2017, 14:34
Ніякого узгодження з бойовиками місії миротворців - Порошенко - Фото
Петро Порошенко

Ніякого узгодження з бойовиками з тимчасово окупованої частини Донбасу параметрів можливої миротворчої місії ООН не буде, а країна-агресор Росія не може брати в ній участі. Про це заявив президент Петро Порошенко у своєму виступі в парламенті.

"Ми виступаємо за розгортання повноцінної миротворчої місії ООН на всій території Донбасу. Її метою має бути не консервація російської окупації, чи не легалізація російської військової присутності, а забезпечення стабільного миру в окремих районах Донецької і Луганської областей та повне відновлення територіальної цілісності нашої держави", - сказав він.

Місія ООН повинна відповідати принципам міжнародних операцій цієї організації, наголосив глава держави.

"... Що виключає можливість участі представників країни-агресора або сторін конфлікту. Ніяких узгоджень з російськими бойовиками параметрів участі в майбутній місії ООН бути не може", - резюмував президент.

5 вересня 2017 року постпред РФ при ООН Василь Небензя заявив, що Росія направила до Організації проект резолюції про розміщення миротворців на лінії зіткнення в Донбасі. Президент РФ Володимир Путін зазначив, що наявність миротворців ООН в Донбасі "пішла б на користь вирішенню конфлікту", проте потім уточнив, що в його розумінні мова йде про "людей, які забезпечують безпеку місії ОБСЄ", і які "повинні знаходитися на лінії розмежування і ні на яких інших територіях ".

Україна виступила проти участі РФ в миротворчій місії ООН в Донбасі в тому випадку, якщо рішення про проведення такої операції все ж буде прийнято.

Представник України в гуманітарній підгрупі мінського процесу Ірина Геращенко заявила, що Путін спотворює ідею про миротворців в Донбасі.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини