RU

Ніякої федералізації в Україні не буде - Порошенко

27.11.2014, 14:57
Ніякої федералізації в Україні не буде - Порошенко - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко попередив, що ніякої федералізації в Україні не буде. Про це він заявив, виступаючи у Верховній Раді восьмого скликання з позачерговим посланням.

"Ніяких федералізацій. І це відповідь усім, хто радить Україні федералізацію - і на сході, і на заході", - сказав Порошенко, додавши, що більшість українців виступає проти такого способу вирішення військового конфлікту на сході країни.

Військові дії в Донбасі Порошенко назвав вітчизняною війною за незалежність України. "Україна не була такою об'єднаною, як зараз. Українська політична нація утвердилася в усіх регіонах і об'єднала носіїв різних мов", - зазначив президент.

Нагадаємо, на розгляді питання федералізації для України наполягає Росія. Президент РФ висловлював здивування щодо того, чому Україна не хоче федералізації.

Другий президент України Леонід Кучма висловлював думку, що заяву президента Росії про необхідність федералізації України не можна розглядати як шлях до врегулювання ситуації на Донбасі. На його думку, це відвертий ультиматум.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини