RU

Ніяких торгів про перенесення держкордону бути не може -Порошенко

07.10.2014, 17:52
Ніяких торгів про перенесення держкордону бути не може -Порошенко - Фото
Ніяких торгів про перенесення державного кордону бути не може - це політичні спекуляції. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, про це сьогодні заявив президент України  Петро Порошенко перед нагородженням українських прикордонників.

"Хотів би дати оцінку тим, хто зведення надійної лінії оборони, виконання президентського завдання по створенню "санітарної" зони, для того, щоб захистити країну від проникнення розвідувально-диверсійних груп і вибудувати лінію буферної зони, яка могла б забезпечити належний режим, дехто з політиканів сприймає як нібито нову лінію державного кордону. Подібні заяви неприпустимі для державних діячів і навіть для політиків, і навіть під час виборів... Вони, напевно, вважають, що замість двох ліній фортифікаційних будов, надійних бліндажів, глибоко ешелонованої оборони і лінії санітарної, яка дозволить нам захиститися від розвідувально-диверсійних груп, ми повинні були б поставити світлофори і включити зелене світло для ворогів. Не дочекаються", - зазначив він.

За словами президента, Україна використовує час припинення вогню для того, щоб посилити обороноздатність держави. Державний кордон України проходив, проходить і буде проходити в подальшому там, де він зафіксований міжнародними договорами, запевнив президент.

"Він визнаний міжнародним співтовариством. Державний кордон є ключовим елементом суверенітету, територіальної цілісності України. Ніяких торгів, ніяких домовленостей про нібито передачу або переміщення державного кордону бути не може. Всі інші трактування - це політичні спекуляції, які б'ють не тільки по політичних опонентах, але й по всій країні", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, в Мінську 5 вересня результатом переговорів тристоронньої контактної групи між представниками України, Росії та самопроголошених ДНР і ЛНР за участю ОБСЄ стало підписання протоколу про припинення вогню в Донбасі. У документі з 12 пунктів йдеться про повернення українській стороні контролю над державним кордоном в Донбасі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини